bina-giris-kapisiEmel Alüminyum  olarak, binalarınıza uygun en çağdaş, en kaliteli ve en modern giriş kapılarını yapıyoruz.

Bina giriş kapılarında kullandığımız malzemeler, hem dayanıklı hem de uzun ömürlüdür. Bina giriş kapısının modern ve çağdaş görüntüsü, binanın bütününe yansımaktadır. Bu yüzden yüzlerce bina giriş kapısı modelleri, siz değerli müşterilerimize en güzel giriş kapısını yapmayı hedeflemekteyiz.

bina-giris-kapisi2Bina giriş kapısı alüminyum sayesinde hem kullanışlı hem de modern görünmektedir. Müşterilerimiz için en iyi alüminyum malzemeleri seçerek, uzun ömürlü üretim yapmaktayız.

Bina giriş kapısı fiyatları, tercih edilen modele, kullanılan malzemeye ve malzeme miktarına göre değişmektedir. Fakat hemen fiyat almak istiyorsanız, iletişim sayfamızdan lütfen bizimle iletişime geçmeye çekinmeyin. Ücretsiz eksper hizmetimiz, telefonunuzu bekliyor olacaktır.

Emel Alüminyum olarak bina giriş kapılarında; Modern sağlam şık tasarım ve şekilleri ile binanıza Bina girişinize zenginlik katar binanızın  görünümü degişir. Apartman kapılarında ve diğer bina giriş kapılarında alüminyum, seçkin, şık ve modern bir tercihtir.

Atmosferik koşullara ve mevsimsel değişikliklere fazlasıyla maruz kalan apartman giriş kapıları, farklı iklimsel özelliklere direnç gösterebilecek nitelikte olmalıdır.

bina-giris-kapisi3Ferforje Demir ve dökümden imal edilen diğer apartman kapısı belirli bir süre sonra boya gerektirir Paslanır ve çürür Oysa alüminyum kapılar paslanmazdır hafif oluşu ve göz alıcı tasarımlarıyla daima bir adım öndedir. Hafif olması sayesinde açılıp kapatılması kolaydır ve güçlü bir hidrolik ünite kullanılmasını gerektirmez. Alüminyum apartman kapıları yine hafif olmaları neticesinde sessiz bir şekilde açılıp kapanır.