dusakabin2Günümüzde duşa kabinler banyolardaki su yalıtımının yanı sıra estetik ve bütünleyici özelliklerine göre seçilmektedir. Duş alanlarının yapısı diğer banyo ekipmanlarının konumu duşakabin uygulamarında dikkat edilmesi gereken konulardır.Tasarım atölyemizde en kaliteli malzemelerden en kullanışlı ürünler titizlikle uygulamaktadır.
Uygulanacak duşa kabinde görsellik,sağlamlık ve işlevsellik bir arada olmalıdır.

Duş alanları için pek çok farklı çözüm önerisi,farklı aksesuar seçenekleri sunularak kullanışlı ve uzun ömürlü cam duşakabin sistemleri ile butik tarzda hizmet vermektedir.
Ürünlerimizde 8 mm -10 mm kalınlığında güvenliği arttırılmış cam,paslanmaz çelik taşıyı sistemler ve kromajlı bağlantı ekipmanları kullanarak kaliteli duş kabini ihtiyaçlarınıza hitap etmekte,banyolarınızda görsellik ve sağlamlığın yıllarca keyfini sürmenizi amaç edinmektedir.

dusakabin_3_359Banyo tadilatlarında duş alanları ile ilgili ücretsiz danışmanlık hizmeti verilmekte , yapılacak küçük değişikliklerle konfor ve görsellik birlikte sunulmaktadır.

Duşa kabinlerde zamanla eskiyen yalıtım aksamı ürünlerimizde kolaylıkla yenilenebilecek şekilde kullanılmakta , yıllar sonra değiştiritilerek ilk günkü güzelliğini kazanmaktadır.

Ürünlerimizin montajında antibakteriyel akvaryum silikonu standart olarak kullanılmaktadır.

Duşakabinler günümüz banyolarının vazgeçilmez bir unsurudur.Yaşam alanlarını giderek küçüldüğügöz önüne alındığında duş alanlarında küçük olması kaçınılmazdır.Bu denli kısıtlı alanlarda mevcut alanın en iyi şekilde değerlendirilmesi için tüm banyo gereçlerinin en kullanışlıları seçilmesi gerekmektedir.

dusakabinTabiki tercihlerimizde görsellik ve sağlamlıkta her zaman dikkat edilen bir husus olmuştur.Duşakabin uygulamaları en son planda düşünülen,genelde banyonun tümünde en kaliteli malzeme kullanılmasına rağmen ,bütçenin sınırlarına gelindiğinden en ekonomiğinin tercih edildiği bir uygulama olmuştur.

Aslında banyonun tümünü güzel gösterecek veya göstermeyecek en büyük unsur duşakabin tercihidir.Mika duşakabinler ucuz fiyatları ve hızlı tedarik edilebilme özelliklerinden dolayı çok tercih edilirler,lakin kir tutma,çabuk deforme olma sorunları görülmektedir.görece olarakta estetik oldukları söylenemez .

Cam duşakabinlerde ise durum biraz daha karışıktır.En değişken fiyatlar bu kabinlerde karşınıza çıkar.Burada fiyatı belirleyen faktörler; duşakabinin menşei,uygulanan camın kalınlığı,kullanılan profil sistemi ve kalitesidir

Güvenliği arttırılmış 8 mm kalınlığında cam,paslanmaz çelik taşıyıcı sistemler,kromajlı yıllarca ilk günkü gibi kullanacağınız aksesuarlardan ,size özel üretilen duşakabinleri uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.